Відбулась щотижнева оперативна нарада

Відбулась щотижнева оперативна нарада

16 листопада відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Керівники структурних підрозділів та виконавчих органів виконавчого комітету Ніжинської міської ради прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та завдання на поточний тиждень.

Управління освіти проводить поточні та капітальні ремонти у закладах освіти. Замінено 6 вікон у ЗОШ№17, частину вікон у ДНЗ №12. На поточному тижні будуть проведені ремонтні роботи по заміні вікон у ДНЗ № 4, 7, 9. Триває ремонт санвузлів у ЗОШ № 12, №10 та НВК №16, ЗОШ №17. Триває поточний ремонт даху у ЗОШ №7 та ДНЗ №12.

На минулому тижні зріс рівень захворюваності серед школярів та вчителів на ГРВІ та ГРИП. Серед школярів є троє хворих на COVID-19. Також зросла кількість хворих педагогів та вихователів на COVID-19 (19 педагогів) та педагогів, які знаходяться на самоізоляції. На дистанційному навчанні наразі буде працювати ЗОШ №1 та міській ліцей. Середній рівень захворюваності по школам 15%, а критичний показник 20%.

Управління соціального захисту населення відновлює звичний графік роботи, тобто Управління працює з 08-00 год. до 17-00 год. з дотриманням карантинних вимог.

На території Ніжинської громади постійно проводяться перевірки закладів освіти, торгівлі та суб’єктів підприємницької діяльності на предмет дотримання карантинних вимог.

Продовжується контроль за дотриманням правил благоустрою та санітарного стану в місті. Складаються протоколи та приписи щодо недотримання правил благоустрою. Складено 19 приписів та винесено 10 попереджень. Проводиться робота по нумерації будинків приватного сектора.

На всій території країни встановлений «помаранчевий» рівень епідеміологічної ситуації та запроваджений карантин вихідного дня.

Всі структурні підрозділи виконавчого комітету та управління здійснюють прийом громадян з дотриманням карантинних вимог.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Ольга Гук

Новини

Більше Статей